תקנון האתר והסרת אחריות | מומחים בנדל"ן - באר שבע והדרום | Dirot7wix@gmail.com  

Please reload

הובלות של דירות בבאר שבע

 

 

פעולה המטרידה רבים כחלק ממעבר הדירה היא פעולת ההובלה. על מנת להקל עליכם, ולו במעט, ריכזנו עבורכם מעט טיפים חשובים אליהם כדאי לשים לב כאשר הגעתם לשלב האריזות ורגע לפני המעבר.

 

אם כך, אילו הם הדגשים המרכזיים:

 

· חשוב לבדוק שמחיר ההצעה הנו בגין מלוא שירותי ההובלה וכולל מע"מ. 

· יש לברר האם יידרש תשלום נוסף בעת ההובלה כגון טיפים. אם טיפים הם בגדר חובה, רצוי לדעת מהו הסכום מראש. 

· חשוב לברר עם מי דיברתם והאם יגיע ביום ההובלה, שכן חשוב שיהיה אתכם ביום ההובלה האדם אתו סיכמתם את הדברים מראש. 

· על מנת לוודא שהצעת המחיר הטלפונית הנה סופית ולא תשונה במהלך ההובלה, מומלץ לבקש מהמוביל שישלח פקס שבו תצוין תכולת הדירה והתנאים שסוכמו ועליו יחתמו שני הצדדים. כך תוכלו להיות בטוחים כי המובלים ייקחו תוספת תשלום רק על דברים שלא הצהרתם עליהם מראש. 

· ניתן לבקש מחברת ההובלות המלצות מלקוחות קודמים. כך תוכלו להתרשם מהשירות והמקצועיות של המובילים בצורה אובייקטיבית יותר. 

· לא מומלץ להמתין עם הארגזים האחרונים עד שהמובילים מגיעים . רצוי לבקש מראש מחברת ההובלה קרטונים וציוד אריזה, לארוז בנחת ולסמן באופן ברור את הקרטונים השבירים. 

· היו פרקטיים! חשוב לבדוק האם יש דברים מורכבים ומסובכים שיש להדגיש בפני המובילים לפני המעבר לדירה החדשה, כגון גישה לא נוחה לבניין, חדר מדרגות צר, דלת כניסה קטנה וכו'. 

· קחו בחשבון שמועד ההובלה שקבעתם אינו מדויק ומשתנה בהתאם להובלות שקדמו לכם. לכן, פנו לעצמכם כמה שעות טובות על מנת לעבור את ההובלה בשקט.

 

לסיכום, היעזרו בטיפים אילו וסביר והמעבר יהיה מעט פשוט ואפקטיבי יותר. מקווים שמצאתם כתבה זו מועילה ושהמעבר יעבור עליכם בקלות ובשלום.

 

Please reload